Kanada Západ - ČR 4:5 po sam. nájezdech (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
biatlonPřidat do mých lig
Muži - sprint 10 km: 1. J. T. Bö (Nor.) 24:49,2 (1 trest. okruh), 2. M. Fourcade (Fr.) -8,6 (0), 3. Doll (Něm.) -10,2 (0), 4. Guigonnat (Fr.) -25,9 (0), 5. Peiffer (Něm.) -27,9 (0), 6. Eberhard (Rak.) -30,0 (1), 7. Desthieux (Fr.) -36,3 (1), 8. Loginov (Rus.) -38,5 (1), 9. Fak (Slovin.) -46,3 (0), 10. Christiansen (Nor.) -50,8 (0), ...20. Krčmář 1:10,3 (0), 46. Šlesingr -1:53,5 (1), 57. Moravec -2:04,2 (2), 61. Štvrtecký -2:09,7 (3), 86. Václavík (všichni ČR) -2:56,5 (4).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 216, 2. Guigonnat 162, 3. Eder 150, 4. Loginov 142, 5. M. Fourcade 131, 6. Desthieux 117, ...10. Krčmář 102, 29. Moravec 50.
lyžováníPřidat do mých lig
Muži - superobří slalom: 1. Svindal (Nor.) 1:28,65, 2. Innerhofer (It.) -0,05, 3. Jansrud (Nor.) -0,27, 4. Clarey (Fr.) -0,65, 5. Kilde (Nor.) -0,66, 6. Ferstl (Něm.) -0,82, 7. Mayer (Rak.) -0,83, 8. Sejersted (Nor.) -0,87, 8. Reichelt (Rak.) -0,92, 10. Sander (Něm.) -1,03.
Průběžné pořadí super-G (po 3 z 8 závodů): 1. Svindal 205, 2. Jansrud 186, 3. Caviezel (Švýc.) 164, 4. Franz 140, 5. Kriechmayr (oba Rak.) 136, 6. Kilde 127.
Průběžné pořadí SP (po 8 ze 41 závodů): 1. Svindal 297, 2. Hirscher (Rak.) 280, 3. Franz 260, 4. Caviezel 251, 5. Kriechmayr 231, 6. Jansrud 223.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži:
Týmový sprint - finále:
Nizozemsko 42,789 - Británie 44,186
O 3. místo: Německo 44,001 - Polsko 44,842
...v kvalifikaci 13. ČR (Fanta, Šťastný, Sojka)
Stíhací závod družstev
Finále: Huub Wattbike (Brit.) 3:57,726 - Belgie 3:59,014
O 3. místo: Británie 3:59,609 - Itálie 3:59,639.
Ženy:
Týmový sprint - finále: Čína 32,771 - Německo 32,808
O 3. místo: Nizozemsko 33,145 - Francie 33,494.
Stíhací závod družstev
Finále: Británie - USA dostiženy
O 3. místo: Itálie 4:23,765 - Breeze (Brit.) 4:24,512
krasobrusleníPřidat do mých lig
Mistrovství čtyř zemí v krasobruslení, společný šampionát Česka, Slovenska, Maďarska a Polska v Budapešti:
Muži - krátký program: 1. M. Bělohradský 67,41, 2. Kotlařík (oba ČR) 67,21, 3. Reznichenko (Pol.) 62,91, 4. Reshtenko (ČR) 61,45.
Ženy - krátký program: 1. Kurakovová (Pol.) 57,76, 2. Březinová (ČR) 56,10, 3. Hugecová (SR) 55,50, ...8. Janiczkova 44,63, 9. Štěpánová (obě ČR) 41,69.
futsalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Semifinále Supercupu družstev
1. Madrid in Motion 0 trestných bodů (čas 219,23 sekundy), 2. Scandinavian Vikings 4 (213,25), 3. Paris Panthers 4 (218,07), 4. Valkenswaard United 8 (208,19), 5. London Knights 8 (212,15), 6. Montreal Diamonds 8 (213,95).
rychlobrusleníPřidat do mých lig
plaváníPřidat do mých lig
Finále
Muži:
50 m v. zp. 1. Morozov (Rus.) 20,33, 2. Dressel (USA) 20,54, 3. Tandy (JAR) 20,94.
50 m znak: 1. Rylov (Rus.) 22,58, 2. Murphy (USA 22,63, 3. Ryan (Ir.) 22,76, ...v rozplavbách 26. Franta (ČR) 24,18.
100 m pol. záv.: 1. Kolesnikov (Rus.) 50,63, 2. Orsi (It.) 51,03, 3. Fudžimori (Jap.) 51,53.
4x50 m v. zp.: 1. USA 1:21,80 - světový rekord, 2. Rusko 1:22,22, 3. Itálie 1:22,90.
4x200 m v. zp.: 1. Brazílie 6:46,81 - světový rekord, 2. Rusko 6:46,84, 3. Čína 6:47,53.
Ženy
400 m v. zp.: 1. Titmusová (Austr.) 3:53,92 - světový rekord, 2. Wang Ťien-ťia-che 3:54,56, 3. Li Ping-ťie (obě Čína) 3:57,99.
50 m mot.: 1. Kromowidjojová (Niz.) 24,47, 2. Barrattová (Austr.) 24,80, 3. Dahliaová (USA) 24,97, ...v rozplavbách 23. Svěcená (ČR) 26,43.
100 m pol. záv.: 1. Hosszúová (Maď.) 57,26, 2. Iamiová (Jap.) 57,85, 3. Atkinsonová (Jam.) 58,11, ...v rozplavbách 20. Horská (ČR) 1:01,60.
Semifinále s českou účastí
50 m znak: 1. Smoligaová (USA) 26,06, ...10. Kubová (ČR) 26,60.